Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

08.05.2021

«Наше життя – Воскреслий Христос!»

009В останній день Пасхальної седмиці Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в Трапезному храмі обителі. Його Високопреосвященству співслужили братія і гості монастиря в священному сані. У вівтарі також молився митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон.

У Світлу суботу останній раз в цьому році (за винятком віддання Пасхи) богослужіння випереджалося пасхальними часами і починалося віршами «Хай воскресне Бог», також вперше після Пасхальної ночі закриються царські врата і будуть відкриватися тільки в окремі моменти богослужінь.

Після читання Євангелія Намісник Печерської обителі звернувся до парафіян і паломників з архіпастирським словом.

 «Наше життя – Воскреслий Христос. Він наше просвітництво, зцілення і спасіння. Господь Серцевидець і знає, кому що необхідно. Ми дякуємо Богу за велику пасхальну радість. Будемо нести її, дорогі браття і сестри, не тільки 40 днів, вітаючи один одного словами “Христос воскрес!” Але будемо пам’ятати, що це – життєстверджуюча правда і істина. Будемо носити в своєму серці Христа Воскреслого, і якщо Він буде з нами, то нам ніхто не страшний і нічого не страшно, тому що ми будемо домом для Бога, Який живе в нашому серці. Христос воскрес!», – дав напуття віруючим владика Павел.

На завершення Літургії після заамвонної молитви була прочитана молитва на роздроблення артоса, після чого частина цього особливого хліба, який перебував всю Світлу седмицю перед царськими вратами, була роздана парафіянам і прочанам Лаври.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Великдень

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: