Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

10.04.2018

У Світлий вівторок владика Павел молився в скиту Лаври

002

У вівторок Світлої седмиці Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в лаврському скиту, який розташовується на вулиці Ягідній. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Лаври архімандрит Антоній, скитоначальник архімандрит Пимен, братія Святої Печерської обителі в священному сані.

Під час богослужіння була вознесена сугуба молитва за упокій всіх, хто ніс свій послух і був насельником Києво-Печерської Лаври, і хто знайшов місце свого останнього притулку в лаврському скиту, де розташовується братське кладовище.

Після закінчення Літургії владика Павел звернувся до віруючих зі словом проповіді, нагадавши, що в ці радісні Пасхальні дні звершується особливе вшанування Божої Матері і Її чудотворного образу, іменованого «Іверським». Розповів владика про історію цієї ікони, про чудеса від цього образу, велике заступництво Божої Матері за кожну людину у Престолу Творця, а також про те, наскільки сильним є шанування цієї ікони серед боголюбивого православного народу, і нагадав, що «…найголовніше для людини — це почути голос Божий, коли Він звертається до кожного з нас і направляє наші шляхи до тихої пристані Царства Небесного», після чого очолив Пасхальний хресний хід, під час якого було звершено заупокійну літію на місці поховання новопреставленого архієпископа Іларія та братії Києво-Печерської Лаври.

Після закінчення хресного ходу митрополит Павел привітав скитоначальника архімандрита Пимена з братією, священиків, які співслужили, і всіх, хто молився за богослужінням, зі святом Світлого Христового Воскресіння, причасників — з прийняттям Тіла і Крові Господніх і призвав на паству Боже благословення. Всім, хто молився за богослужінням, владика Павел вручив великодні гостинці з Лаври.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник панахида Великдень скит

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: