Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

04.05.2021

Намісник Лаври очолив богослужіння Світлого вівторка

001

У вівторок Пасхальної седмиці митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в лаврському скиту, який знаходиться на вулиці Ягідній в столиці. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Лаври архімандрит Іларіон, скитоначальник архімандрит Пимен, братія Святої Печерської обителі в священному сані.

Напередодні ввечері Намісник Києво-Печерської Лаври очолив вечірню і утреню Пасхальним чином в Успенському соборі обителі.

Під час Літургії владика Павел звернувся до всіх, хто молився за богослужінням, зі словом проповіді. Він звернув увагу віруючих на те, що в Світлу седмицю особливо вшановується Пресвята Богородиця і Її чудотворний образ, іменований «Іверським», розповів про історію цієї ікони, про чудеса, які звершуються від цього образу, велике заступництво Божої Матері за кожну людину у Престолу Творця, а також про те, наскільки сильним є шанування цієї ікони серед боголюбивого православного народу, і нагадав: «Найголовніше для людини — це почути голос Божий, коли Він звертається до кожного з нас і направляє наші шляхи до тихої пристані Царства Небесного».

За богослужінням піднесли молитви за упокій новопреставленого монаха Паісія, а також всіх насельників Лаври, місцем останнього спочинку яких стало братське кладовище в лаврському скиту.

Після пасхального хресного ходу Намісник Лаври привітав скитоначальника архімандрита Пимена з братією, священиків, які співслужили, і всіх віруючих зі святом Світлого Христового Воскресіння, причасників — з прийняттям Тіла і Крові Господніх і прикликав на паству Боже благословення. Всім, хто молився за богослужінням, владика Павел вручив пасхальні гостинці з Лаври.

Божественну Літургію та хресний хід у самій Лаврі в Світлий вівторок очолив архімандрит Даміан. Під час богослужіння в Трапезному храмі блюстителю Дальніх печер співслужили братія монастиря в священному сані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братське богослужіння скит

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: