Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

08.07.2020

Владика Павел звершив панахиду за Михайлом Литвиненком

001У сороковий день після кончини заслуженого регента України, багаторічного регента Митрополичого хору Михайла Семеновича Литвиненка Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив панахиду на могилі спочилого в лаврському скиту.

Михайло Семенович упокоївся 29 травня поточного року на 94-му році життя. Намісник Лаври особливо відзначив його ревне служіння Церкві протягом багатьох років: «Михайло Семенович кожен день намагався співати і молитися за Божественною Літургією. Навіть коли він перестав керувати Митрополичим хором, він все одно щодня молився в Лаврі. Михайло Семенович для кожного з нас є прикладом того, якою повинна бути людина Церкви. Він ніколи не залишав храму, безперервно молився, він жив Богом і жив Церквою. Нехай Господь упокоїть його душу в місці, де всі праведні перебувають».

Також під час богослужіння молилися за упокій всієї спочилої братії Києво-Печерської Лаври, всіх, хто був похований на братському кладовищі і за всіх одвіку спочилих православних християн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник панахида скит

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: