Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

03.06.2017

Намісник очолив заупокійні богослужіння Троїцької батьківської суботи

002Напередодні дня Святої П’ятидесятниці Церква сугубо молиться за упокій «…всіх православних християн, від віку спочилих, отців і братій наших».

У Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських були звершені заупокійні богослужіння архієрейським чином. Напередодні ввечері Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив спів 17 кафізми і прочитав заупокійні молитви на парастасі.

У сам день батьківської суботи митрополит Павел звершив Літургію в співслужінні архієпископа Бучанського Пантелеімона і духовенства монастиря.

Після читання Євангелія владика Павел нагадав усім, хто зібрався на спільну молитву, про особливі дні в році, «…в які вірні закликаються до посиленої молитви не тільки за своїх близьких, але і всіх спочилих дітей Божих. Сьогодні, напередодні свята Святої Трійці, ми не тільки молимося за упокій померлих, а й згадуємо всіх, хто послужив Господу подвигом віри і нам залишив приклад життя в любові».

Також владика наголосив на особливій важливості соборної церковної молитви за спочилих: «Сам Господь сказав: “…де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед них” (Мф. 18:20). Будемо просити Господа, щоб наші молитви злилися воєдино з молитвами всіх святих, щоб Він простив всіх від віку спочилих, і не забув, але помилував нас, і сподобив також стати спадкоємцями Царства Небесного!»

Після Літургії була звершена соборна панахида.

На завершення заупокійних богослужінь владика Павел подякував владиці Пантелеімону, братії за спільну молитву, привітав всіх причасників, закликав на всіх молільників Боже благословення і побажав усім провести дні великого свята П’ятидесятниці, коли була заснована Церква, достойно покликання християнина і дякувати Господу за те, що сподобилися через неї стати дітьми Божими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братське богослужіння панахида

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: