Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

08.02.2018

Намісник нагородив учасників конференції

У день урочистого завершення роботи конференції 8 лютого 2018 року під час спільної трапези учасників владика Павел поіменно подякував усім, хто зробив свій внесок в організацію та успішне проведення заходу.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Намісник Лаври нагородив грамотами УПЦ всіх учасників конференції «Київський митрополит сщмч. Володимир (Богоявленський) і початок гонінь на Православну Церкву в ХХ столітті». Керуючий справами канцелярії Архієрейського Синоду, секретар Першоієрарха РПЦЗ, настоятель Серафимівського храму-пам’ятника в Сі-Кліфі (Нью-Йорк, США) протоієрей Серафим Ган, а також директор Міжнародного інституту афонської спадщини, головний редактор наукового альманаху «Афонська спадщина» Шумило Сергій Вікторович були удостоєні церковних орденів.

На пам’ять про співробітництво і проведені дні у святій обителі було зроблено загальне фото біля могили покійного Предстоятеля УПЦ Митрополита Володимира (Сабодана).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник сщмч.Володимир нагородження конференція РПЦЗ подяка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: