Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

31.08.2019

Намісник Лаври звершив молебень перед початком навчального року

001На прохання заступника глави Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоієрея Миколая Данилевича, який є настоятелем храму святителя Спиридона Триміфунтського міста Києва, в Лаврі були проведені заходи для педагогічного колективу школи № 254 столиці. За словами отця Миколая, одним з напрямків діяльності парафіяльного життя є «співпраця з навчальними закладами різного рівня», серед яких і колектив зазначеної школи.

У зв’язку з цим для вчителів на чолі з ієреєм Іоанном, який супроводжував педагогів, було звершено молебень в храмі Всіх преподобних Києво-Печерських. Богослужіння очолив Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні блюстителя Дальніх печер архімандрита Даміана і глави Відділу інформації та зв’язків з громадськістю Лаври архімандрита Іларіона.

https://youtu.be/hQop9RJ76vA

Після молебню владика Павел звернувся до всіх з напутнім словом, у якому подякував педагогам за їх високу, нелегку працю і служіння, після чого сказав: «Дуже часто люди забувають, що все починається з отримання знань, все починається з того, що вчителі, коли батьки віддають їм своїх дітей в шестирічному віці, повинні зробити з них гідних громадян нашої країни, зробити з них християн, які своїм добрим прикладом зможуть свідчити про те, що вони українці. Це вимагає великих витрат здоров’я і енергії з вашого боку, дорогі вчителі. Вам часто доводиться нелегко, але ви виконуєте свій обов’язок і за це маєте велику честь в очах Божих! Сьогодні ще і ще раз я прошу у Бога для вас милості, щоб Господь укріпив вас в цьому служінні і постійно посилав Свою всесильну допомогу!»

На завершення зустрічі митрополит Павел підніс всім вчителям в дар іконки, акафістник, солодощі, після чого було зроблено загальне пам’ятне фото.

Також для педагогів була проведена екскурсія по монастирю і запропонована трапеза.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник відео молебень

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: