Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

27.07.2019

Молебень на Володимирській гірці очолив Митрополит Онуфрій

001За традицією напередодні дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира було звершено молебень біля пам’ятника святому на Володимирській гірці Києва, який очолив Священноархімандрит обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. За богослужінням молилися постійні члени Священного Синоду Української Православної Церкви, а також єпископат УПЦ, численне духовенство та тисячі паломників.

«Святий князь об’єднав Русь, просвітивши її Святим Хрещенням. Нехай молитвами святого благовірного князя Володимира Господь допомагає нам бути гідними його нащадками, жити в вірі, як він жив, творити добро, як і він творив, нести в свій будинок, в свою сім’ю і в свою державу світ і взаємну любов. Нехай молитвами святого рівноапостольного князя Володимира Господь благословить всіх нас».

https://youtu.be/TuMjgt-eMhk

Далі на чолі з Предстоятелем був звершений багатотисячний хресний хід до Києво-Печерської Лаври. Під час хресного ходу до древньої обителі були пронесені такі святині: мощі святого благовірного князя Володимира Хрестителя, стопа апостола Андрія Первозванного, мощі сповідників нашої землі, які зазнали переслідувань за свою віру: святителя Луки Кримського, преподобного Олексія Карпаторуського, преподобного Лаврентія Чернігівського та преподобного Кукші Одеського, священномученика Володимира (Богоявленського), а також Собору одинадцяти Святогірських святих. Також у хресному ході віруючі і духовенство пронесли п’ять чудотворних ікон Пресвятої Богородиці, іменованих «Зимненська», «Почаївська», «Касперовская», «Святогірська», ікона «Успіння Пресвятої Богородиці» нашої святої обителі.

Під час хресного ходу Першосвятитель Української Православної Церкви звершив заупокійну літію на місці загибелі тих, що постраждали під час трагічних подій, які мали місце в центрі столиці в кінці 2013 — початку 2014 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель відео cross procession ікони молебень равноап.Володимир

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: