Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

27.07.2015

«Лавра ніколи раніше не знала такої милості Божої Матері, як сьогодні…»

https://youtu.be/dY5l51U8p6E

 З нагоди великого ювілею — 1000-ліття з дня кончини св. князя Володимира — Хрестителя Русі, в Києво-Печерську Лавру, незважаючи на дощову погоду, стікається безліч паломників.

Урочистості 27 липня почалися з молебню на Володимирській гірці. Після його звершення був проведений хресний хід з чудотворними іконами Божої Матері, більша частина яких прибула з єпархій Заходу, Центру і Сходу України (разом вони зібрані вперше в Києві). Уже в самій Лаврі віруючі можуть помолитися і прикластися до 11 чудотворних ікон Божої Матері: «Зимненська», «Почаївська», «Охтирська», «Касперівська», «Піщанська», «Святогірська», «Призри на смирення», «Троєручиця Бердянська», чудотворних ікон Києво-Печерської Лаври «Похвала Печерська», «Барська», чудотворного списка з ікони «Успіння Божої Матері».

Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павел після звершення загального знімка зі священнослужителями, які привезли чудотворні ікони в столицю на святкування 1000-ліття з дня кончини св. кн. Володимира, приклався до всіх святих образів і сказав про урочистості: «Лавра ніколи раніше не знала такої милості Божої Матері, як сьогодні…»

Вечірнє богослужіння напередодні свята розпочнеться на території Верхньої Лаври о 16 годині, Божественна Літургія відбудеться наступного дня, 28 липня о 9 годині ранку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник cross procession ікони равноап.Володимир

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: