Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

24.11.2017

За надання допомоги в біді Наміснику Лаври подякували від імені жителів м. Калинівки

300Одним з трагічних подій року, що минає, стали вибухи боєприпасів в місті Калинівці Вінницької області 26-27 вересня на території однієї з військових частин ЗСУ.

Від вибухів постраждали як люди, так і їх житло, деякі сім’ї залишилися без даху над головою через повне руйнування будинків. Силами Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври в особі її Намісника митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, а також братії було зібрано близько 30 тонн будівельних матеріалів, які 6 жовтня були доставлені в місто Калинівку і передані представникам місцевої влади.

У своєму листі-подяці глава Печерської районної в місті Києві державної адміністрації С. Мартинчук подякував владиці Павлу за надану допомогу, а також передав

«…подяку голови Калинівської районної державної адміністрації Вінницької області за надану допомогу та небайдуже ставлення до побратимів в скрутні часи».

«Ще раз засвідчую Вам свою повагу та висловлюю слова вдячності за благодійну діяльність», — завершує офіційний лист подяки Сергій Олександрович Мартинчук.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник благодійність подяка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: