Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

30.08.2018

У Аннозачатіївському храмі прийняли присягу сестри милосердя

Господь дві тисячі років тому обрав Собі учнів, готових пожертвувати земним благополуччям і служити всім своїм життям поширенню євангельського благовістя. Церква Христова непереможна на віки віків, тому що віровчення передається обраними Богом людьми, які надають духовну опіку тим, хто готовий сприйняти світло істини.

Якщо говорити про Святу Печерську обитель, то ще в стародавніх літописах згадується про створення преподобним Феодосієм Печерським спеціальних умов для надання допомоги калікам і знедоленим при Києво-Печерській обителі. З першими чернечими молитвами на Печерських пагорбах, в скромних монашеських келіях вкоренилася загальна православна традиція подавати місіонерську і духовну допомогу.

У день пам’яті преподобного Аліпія, іконописця і цілителя Печерського сестри милосердя Марфо-Маріїнської обителі принесли присягу про вірність в своєму нелегкому служінні в стінах древнього монастиря. Молебень звершив настоятель Одеського храму Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість» протоієрей Іоанн. Після чого сестри милосердя пройшли з Аннозачатіївського храму в будинок Намісника, де від владики Павла отримали благословення.

Сестри подякували митрополиту Павлу за надану можливість принести присягу в храмі Лаври. Намісник монастиря привітав з важливою святковою подією сестер, і всім гостям були вручені лаврські сувеніри. Також на пам’ять зроблено загальне фото, після чого Намісник преподав архіпастирське благословення, побажавши сестрам: «Невсипущою допомоги Божої, терпіння в служінні ближнім. Нехай слова Христові: “Я ж між вами, як слуга” (Лк. 22:27) будуть Вам постійним нагадуванням, Кому ми покликані уподібнюватися і від Кого ми в першу чергу отримуємо допомогу і зцілення. Нехай буде з вами благословення Боже, і покров Божої Матері за молитвами преподобних отців Печерських завжди оберігає вас на життєвому шляху!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: