Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

24.10.2017

Дітям-сиротам з «Отчого дому» надано допомогу під патронатом Намісника Лаври

002Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел є духовним пастирем і наставником не тільки братії обителі, але вже двадцять років під патронатом Його Високопреосвященства знаходяться діти, які опинилися в непростих життєвих ситуаціях. З керівником об’єднання соціальних проектів «Отчий дім» Романом Корнійко підтримуються теплі і довірливі відносини. Постійно дітям з дитячого будинку, що знаходиться під опікою цієї організації, з благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври надається всіляка допомога і підтримка.

Знаючи потреби дитячого закладу для сиріт, митрополит Павел допоміг в облаштуванні овочесховища, і днями за його благословенням протоієрей Сергій Ланцішко привіз до дитячого будинку п’ять тонн картоплі, яка тепер легко «перезимує» в новому складі для зберігання овочів.

Роман Корнійко відгукнувся на турботу про дітей з боку Печерського монастиря в особі його Намісника, зазначивши чимало благодіяннь для дітей. Це і допомога різними продуктами, і можливість отримувати свіже молоко з лаврської ферми, і будівництво овочесховища. Лист подяки на адресу Намісника Печерської обителі митрополита Павла завершила цитата з Євангелія: «…що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили» (Мф. 25:40), в якій Господь говорить, що всякому нужденному, кого дає Він на життєвому шляху, треба допомогти.

Браття і сестри, нагадуємо про те, що Соціальний відділ Лаври продовжує приймати в якості пожертви продукти тривалого зберігання, одяг, взуття, канцтовари, побутову хімію та інше. Всі пожертви будуть передані потребуючим в них.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник діти благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: