Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

29.11.2019

Намісник Лаври звершив літію по В. Семяновському

001

У п’ятницю 29 листопада Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив літію по багаторічному ктитору нашої святої обителі Семяновському Володимиру Васильовичу в храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело».

Перед початком богослужіння владика Павел звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді, в якому сказав: «Ми завжди будемо пам’ятати покійного як людину, що багато зробила для нашої Церкви, для нашої області. І сьогодні ми просимо у Бога, щоб Всемилостивий Господь простив йому всякий гріх відомий або невідомий. Ми є свідченням того, що для нього вже не потрібно ні дорогих подарунків, ні будь-якої людської слави. Найголовніше, що ми можемо йому подарувати – це молитву, тому що молитва може все.

Сердечно дякую дружині, дякую дітям покійного, дякую всім вам, дорогі брати і сестри, що ви прийшли віддати останню шану спочилому. Але прошу вас всіх: моліться за нього, моліться за його безсмертну душу, особливо в перші сорок днів, коли душа буде проходити митарства. Давайте ж і ми задумаємося про своє життя, а спочилого Господь нехай упокоїть в оселях праведних!»

Після закінчення літії труна з тілом покійного була доставлена до місця останнього спочинку, де тіло спочилого буде віддано землі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник панахида

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: