Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

06.11.2021

Митрополит Павел звершив заупокійні богослужіння

001

У Димитріївську батьківську суботу, яка звершується перед днем пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, Божественну Літургію у Києво-Печерській Лаврі очолив митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. В Трапезному храмі Наміснику обителі співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон, братія та гості монастиря у священному сані.

Після читання Євангелія владика Павел звернувся до всіх віруючих зі словом проповіді, розповівши про історію встановлення поминання спочилих воїнів і всіх спочилих православних християн у найближчу до дня пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського суботу.

 «Сьогодні ми молимося не лише за воїнів, – сказав митрополит Павел, – сьогодні ми молимося за всіх спочилих наших родичів і за всіх спочилих православних християн. Уся Церква разом з Божою Матір’ю та угодниками Божими молиться, щоб усі спочилі успадкували вічне життя. Можна змінити загробне життя багатьох, якщо ми будемо за них молитися і подавати милостиню. Будемо завжди пам’ятати про наших спочилих рідних та близьких. Прийде час, дорогі браття і сестри, і ми всі престанемо перед Богом.

Нехай Господь прийме наші молитви за спочилих і простить їм всякий гріх вільний і мимовільний, сподобивши їх бути спадкоємцями Царства Небесного!»

Після закінчення Літургії була звершена панахида, під час якої священнослужителі молилися за спочилу братію нашої святої обителі, за всіх православних воїнів, всіх спочилих родичів і за всіх від віку спочилих православних християн.

Під час заупокійних богослужінь підносилися сугубі молитви за новопреставлену ігуменю Свято-Троїцького Корецького ставропігійного жіночого монастиря матушку Рафаїлу (Хільчук), відспівування якої також звершується сьогодні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник панахида

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: