Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

21.04.2017

Намісник Лаври освятив відділення клініки № 12 м. Києва

У Світлу п’ятницю Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел освятив відділення Нових технологій Київської міської клінічної лікарні № 12.

Звертаючись до медичного колективу і пацієнтів відділення, митрополит Павел сказав: «Лікарі знають, як сьогодні важко жити, як важко працювати на цьому терені, доглядати за хворими. У багатьох випадках ті, хто потрапляє в лікарню, осуджують лікарів, не розуміючи, яким трудом, самовідданими зусиллями вони намагаються зробити все, щоб повернути здоров’я хворому, а в деяких випадках — повернути йому життя. Я молю Господа, щоб Він зберігав тих, хто лікує, тому що ви є помічниками Бога, ви допомагаєте повернутися нам до нормального земного життя, ви творите те, що не під силу звичайній простій людині».

Особливі слова подяки митрополит Павел адресував благодійниці, трудами і стараннями якої стало можливим відкриття даного відділення.
Після закінчення молебня владика Павел привітав усіх зі святом Світлого Христового Воскресіння і підніс лікарям і пацієнтам клініки пам’ятні подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: