Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

07.12.2016

На «молодіжці» говорили про свято Введення в храм Пресвятої Богородиці

Чергова молодіжна зустріч почалася традиційно молебнем з Акафістом Пресвятій Богородиці, який звершив куратор зборів ієромонах Гліб.

Після закінчення молебню отець Гліб привітав помічницю куратора курсів Христину з днем народження, піднісши їй в подарунок ікону Богородиці «Ігуменя Гори Афон». Потім звернувся до всіх присутніх, представивши учасників зборів.
Іподиякон Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Степан Казьмірук розповів про історію освіти православного молодіжного просвітницького товариства «Лаврамолодь», а також побажав усім учасникам міцності і молитовного заступництва Пресвятої Богородиці та всіх преподобних Печерських.

Далі про свято Введення в храм Пресвятої Богородиці розповіли випускник Київських духовних шкіл Денис Дудник і заступник куратора курсів ієродиякон Піор. Потім отець ієродиякон повідав про недільне Євангельське читання, в якому говорилося про нерозумного багача, вказуючи на те, що кожна людина в першу чергу повинна піклуватися про небесне, а вже потім про земне.

Прийняли участь в молодіжному зібранні гості: відомий український співак Едуард Приступа (колишній учасник групи «ТНМК») і естрадна співачка Олена Василевська.
Едуард розповів про складну ситуацію в його житті, коли йому довелося перенести важку хворобу, але він багато молився, вдавався до Таїнств Сповіді і Причастя в Лаврі, і з Божою допомогою зміг подолати хворобу.

Олена Василевська бере активну участь у благодійних концертах та заходах і є активною прихожанкою Української Православної Церкви.

Отець Піор закликав виконавців якомога більше вдаватися до благодійності та соціального служіння на благо Православної Церкви.

На завершення отець Гліб подякував усім учасникам та гостям, а також запросив Едуарда і Олену якомога частіше приходити в Лавру і відвідувати «молодіжку».

Наступна молодіжна зустріч відбудеться 11 грудня 2016 року в актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка великі свята

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: