Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

26.06.2018

На молодіжній зустрічі молилися за тезоіменитого Предстоятеля

003

Перед початком «молодіжки» було звершено молебень зі співом Акафіста Пресвятій Богородиці на честь Її ікони «Скоропослушниця», який очолив куратор зустрічей архімандрит Гліб. Під час молебню були піднесені сугубі молитви за Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, який цього дня святкував день свого небесного покровителя — преподобного Онуфрія Великого.

Після закінчення молебню отець Гліб сказав: «Блаженніший Митрополит Онуфрій має всі ті якості, які повинен мати кожен монах, священик, архіпастир, просто віруючий християнин. Владика Онуфрій є керманичем українського церковного корабля і мудро веде його тим єдиним шляхом, який здатний нас привести до найголовнішого: до вічного блаженного життя і вічного спасіння. Блаженніший є молитовником, він безперестанно молиться за всіх нас, за мир в Україні, за весь український народ.

Він часто відвідує святі місця, особливо любить Блаженніший Святу Гору Афон, звідки, як ми всі знаємо, преподобний Антоній Печерський — один із засновників нашої Святої Печерської обителі отримав благословення йти на Русь, в місто Київ, і тут запалити лампаду чернечого життя.

Будемо ж і ми всі молитися за Блаженнішого Первосвятителя, щоб Господь укріпив його сили як душевні, так і тілесні в ці нелегкі часи, допоміг і далі нести той предстоятельський хрест, який був покладений на нього майже чотири роки тому, щоб усім нам разом з ним і далі йти шляхом спасіння!»

На завершення зустрічі було проспівано «многая літа» Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, і всі учасники зустрічі пройшли в Успенський собор, щоб там, за всенічним бдінням, яке очолював Предстоятель, помолитися за його здоров’я і довголіття.

Наступна молодіжна зустріч відбудеться в неділю, 1 липня, в актовому залі Києво-Печерської Лаври. Початок молебню о 15:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: