Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

12.09.2018

Молодіжні зустрічі прийняли новий формат

001-2Молодіжні зустрічі проходять щотижня в стінах Лаври протягом уже більш як два з половиною роки. За цей час спеціально запрошені гості та організатори зустрічей пропонували для обговорення різноманітні теми, розповідали про повчальні моменти з житій святих і надавали тлумачення недільного євангельського і апостольського читання.

Для того, щоб залучити до активної діяльності безпосередніх учасників зустрічей, куратор «молодіжки» архімандрит Гліб запропонував змінити звичний її формат. Якщо раніше виступали доповідачі, то зараз батюшка запропонував усім присутнім «перекваліфікуватися» з слухачів в активних учасників і висловити свою думку з тих питань, які найбільше хвилюють в даний час молодь. Одним з перших питань в соцмережах, запропонованих для дискусії, була тема ставлення Церкви до занять спортом.

На молебні на початку цього разу був прочитаний Акафіст Пресвятій Богородиці «Збавительниця».

Потім відкриття «оновленої» молодіжної зустрічі продовжив протоієрей Валентин з Волині, який разом з півчими заспівав народні пісні і «многая літа» всім присутнім.

Постійні учасники молодіжки Олександр, Анна і Миколай почали молодіжно-просвітницькі курси з обговорення сумісності духовного церковного життя і спортивних занять.

«Спорт — це всього лише інструмент, засіб подолати себе, свою лінь, навчитися дисципліні, а не мета всього життя.

Тому треба намагатися уникати азарту, занять надміру», — до такого висновку прийшли хлопці і дівчата після жвавої дискусії про різні види спорту, їх користь і пов’язані з ними небезпеки.

Нагадаємо, що відношенню до спортивних занять вже була присвячена одна із зустрічей. На ній священнослужитель Лаври архімандрит Филип зробив акцент на духовних аспектах і небезпеках, які неминучі при заняттях професійним спортом. У той же час отець Филип навів приклади, як колишні спортивні чемпіони ставали подвижниками, високими прикладами чернецтва.

Браття і сестри, запрошуємо відвідати наші зібрання, на яких ви станете учасниками обговорення різноманітних духовно-моральних питань. Нагадуємо про те, що дотримання вимог до форми одягу в монастирі відноситься до всіх без винятку відвідувачів Лаври.

Наступна молодіжна зустріч відбудеться 16 вересня поточного року в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: