Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

11.03.2020

«Молодіжка» молитовно відзначила 4 роки діяльності

001

У ці дні виповнюється 4 роки з того моменту, як з благословення Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла в Лаврі почали проходити молодіжні зустрічі. В Неділю Торжества Православ’я подячний молебень з цієї нагоди звершив куратор архімандрит Гліб.

Після молебню отець Гліб звернувся до аудиторії: «Ось уже минуло чотири роки, як з благословення нашого владики Намісника в Лаврі працюють наші молодіжно-просвітницькі збори. Щоразу ми звершуємо молебень з акафістом Божій Матері для того, щоб Пресвята Богородиця охороняла нас, нашу обитель, наших рідних і близьких. За ці чотири роки сюди приходило багато лекторів: приходили і митрополити, і єпископи, і архімандрити, і професора Київської Духовної академії та інших навчальних закладів, зарубіжні гості, але всі об’єднувалися навколо Христа. Кожен, хто приходить сюди: як лектор, так і учасник, – всі об’єднуються навколо Христа. Христос є для кожного з нас орієнтиром в житті, у нас можуть змінюватися якісь погляди на життя, може змінюватися настрій, але головним у нашому житті повинен бути Христос, служіння Богу, служіння Його Церкві і служіння ближньому!»

Далі отець Гліб нагадав про те, що необхідно приходити до початку, коли звершується акафіст, а не пізніше – на сам виступ лектора, а також привітав учасників «молодіжки» з першою Неділею Великого посту, в яку звершується молитовно Торжество Православ’я. Він сказав: «Це свято є дуже значущим для кожного з нас, адже в цей день були засуджені всі єресі і остаточно затверджено Православне віросповідання, котре наша Церква зберегла і до цього дня. Було в історії Церкви безліч спроб це вчення спотворити, привнести щось нове, додати або прибрати, але Церква зберегла для нас це вчення, і ми повинні передати його майбутнім поколінням таким, яким воно передане нам.  

Нехай Господь усіх нас, дорогі браття і сестри, зміцнить у вірі, збереже в Святій Соборній і Апостольській Церкві, дарує кожному з нас все необхідне для нашого спасіння і допоможе провести гідно цей Великий піст, щоб з радістю зустріти Світле Христове Воскресіння!»

На завершення зустрічі учасників чекало частування – пісний торт і солодкі напої.

Також архімандрит Гліб нагадав, що наступна молодіжна зустріч відбудеться в другий недільний день Великого посту, коли встановлено звершувати пам’ять всіх преподобних Печерських. Гостем «молодіжки» буде знаменитий місіонер протоієрей Олександр Проченко, який проведе бесіду про значення посту і молитви. Початок молебню 15 березня о 15:30 в актовому залі Києво-Печерської Лаври (корпус № 45).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка річниця

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: