Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

08.05.2019

Митрополит Павел молився в Парку Вічної Слави напередодні Дня Перемоги

002

Напередодні Дня Перемоги Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел вшанував пам’ять воїнів, загиблих в роки Другої світової війни.

Митрополит Павел разом з казначеєм монастиря архімандритом Нестором, благочинним архімандритом Антонієм і братією Святої Печерської обителі поклав квіти до Могили Невідомого Солдата в Парку Вічної Слави столиці. Цей обеліск зведений в післявоєнні роки на честь воїнів, загиблих від рук нацистів у ході самої кровопролитної війни в історії людства.

Біля пам’ятника були піднесені сугубі молитви за всіх, хто поклав свої життя на полі битви, а також за всіх, хто загинув під час Другої світової війни. На завершення проспівали «вічну пам’ять» всім, хто не пощадив свої життя в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками.

Завтра з нагоди Дня Перемоги Намісник нашої святої обителі очолить ранню Божественну Літургію в Аннозачатіївському храмі, після закінчення якої буде звершено подячний молебень про дарування перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Київ річниця

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: