Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

28.09.2019

Митрополит Павел звершив нічну Божественну Літургію

001В ніч з 27 на 28 вересня поточного року Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні братії Святої Печерської обителі звершив нічну Літургію в Введенському храмі, який знаходиться в Ближніх печерах Лаври.

Напередодні ввечері в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських після братського богослужіння владика Павел очолив панахиду за своїми однокурсниками, що загинули під час пожежі в Московських духовних школах. Перед початком панахиди митрополит Павел звернувся до всіх, нагадавши про ту страшну трагедію, яка сталася в Свято-Троїцькій Сергієвій Лаврі, де розташовуються Московські духовні школи, коли в одному з семінарських корпусів почалася пожежа.

002Владика Павел попросив: «Давайте помолимося в цей день, щоб Господь упокоїв душі тих, хто прийшов в духовні школи, щоб здобути освіту і стати священиками, але кого Господь в один момент призвав до Себе, і щоб нам всім у встановлений час стати спадкоємцями Царства Небесного!»

Під час Божественної Літургії також були піднесені сугубі молитви за всіх від віку спочилих православних християн.

Після закінчення богослужіння владика Павел подякував усім за молитви, причасників привітав з прийняттям Животворящих Христових Таїн і призвав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник панахида нічна Літургія МДАіС

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: