Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

28.09.2016

У річницю пожежі в МДАіС митрополит Павел звершив заупокійні богослужіння

Кілька десятиліть тому в студентському гуртожитку Московських духовних шкіл сталася пожежа, що забрала життя п’ятьох студентів, які жили в одній келії з нинішнім Намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом.

І напередодні чергової річниці цієї трагічної події владика Павел відправив заупокійну літію за покійними співкелійниками в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських після уставного вечірнього богослужіння.

Привітавши молільників зі святом Воздвиження Животворящого Хреста, митрополит Павел звернувся до всіх зі словом, в якому розповів про ту страшну подію. За Промислом Божим він залишився неушкодженим, тому зараз він вважає своїм священним обов’язком молитися про тих, кого Господь в такому юному віці закликав до Себе.

Владика Павел закликав усіх жити кожен день як останній: «Пам’ятай про кончину своя і навіки не згрішиш» (Сир. 7:39). Переступаючи поріг вічності вже «нічого не потрібно, ні багатство, ні слава, ні прекрасні сказані слова, потрібні будуть наші з вами справи, глибока віра, яка буде супутницею всього нашого життя.

Помолимося сьогодні, щоб Господь простив спочилим всякі гріхи вольні і невольні, не тільки їм, а всім нашим спочилим близьким. Попросимо, щоб Господь простив всіх, і їх молитвами помилував всіх нас», — сказав на закінчення Намісник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

панахида МДАіС

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: