Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

28.09.2022

Владика Павел звершив панахиду за загиблими однокурсниками

010

Увечері в день великого свята Воздвиження Хреста Господнього митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив у храмі прп. Агапіта Печерського панахиду за вихованцями МДАіС, що почили в 1986 році, з якими він навчався. Наміснику Києво-Печерської Лаври співслужили братія обителі на чолі з духівником архімандритом Антонієм.

Після уставного вечірнього богослужіння владика Павел звернувся до всіх, хто молився в храмі, нагадавши про ту трагедію, яка сталася у Свято-Троїцькій Сергієвій Лаврі, де розташовуються духовні школи, коли в одному з семінарських корпусів почалася пожежа. «Сьогодні не тільки я, згадуючи ці страшні події, а й вся повнота Української Православної Церкви зазнає болю втрати молодих людей, війна нікого не щадить і забирає життя і літніх людей. Але у Бога немає мертвих, у Нього всі живі. Будемо молити і просити, щоб Всемилостивий Господь пробачив усім загиблим їхні гріхи, будемо дякувати Богу за те, що ми ще маємо можливість жити і допомагати, і молитися один за одного.

Царство Небесне і вічний спокій усім православним християнам, кого нині поминаємо, нехай Господь сподобить їх Царства Небесного!», – сказав владика Павел.

Після завершення заупокійного богослужіння священнослужителі проспівали «вічну пам’ять».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник панахида МДАіС

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: