Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

13.09.2016

Митрополит Павел відвідав місце мученицької кончини апостола Варфоломія

Здійснюючи паломництво по святих місцях Азербайджану, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел відвідав собор Різдва Пресвятої Богородиці в Баку, потім пам’ятник «20 січня» — меморіал жертв 1990 року, споруджений в пам’ять про трагічну подію, коли в результаті придушення політичної опозиції загинули більше сотні мирних жителів.

Зараз в Азербайджані більшість населення сповідує іслам, але православні з великим шануванням відносяться до християнських святинь Азербайджану, завдяки чому тут багато християнських святинь збережені.

Однією з таких найбільших святинь не тільки Азербайджану, але всього православного світу є місце убивства святого апостола Варфоломія, якому після П’ятидесятниці випав жереб проповідувати християнство в цьому краї. На місці мученицької кончини апостола Варфоломія була поставлена каплиця, яка згодом була зруйнована безбожною владою в 1936 році. Владика Павел молитовно вшанував пам’ять учня Господнього Варфоломія, просячи його небесного заступництва у Престолу Божого за всіх православних християн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

паломництво Азербайджан

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: