Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

30.10.2019

Митрополит Павел очолив Літургію в с. Ковалівці

В день пам’яті святого пророка Осiї глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну Літургію в храмі святої мучениці Татіани Свято-Анастасіївського жіночого монастиря села Ковалівки Київської області.

Владиці Павлу співслужили: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський Миколай, ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр, місцеве духовенство.

За богослужінням були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії митрополит Павел подякував архіпастирям, священикам, які співслужили, сестрам обителі та парафіянам за молитви, а причасників привітав з прийняттям Животворящих Христових Таїн.

Також Намісник Лаври сказав: «Особливі слова подяки хотів би висловити матінці-ігумені і сестрам святої обителі в ім’я преподобної Анастасії Київської, які несуть тут свій чернечий послух, звершують подвиг молитви за мир усього світу, за Святу Церкву, за своїх рідних і близьких і за всіх, хто просить і хто потребує їх молитов. Дякую Герою України Тетяні Володимирівні Засусі — багаторічному ктитору православних храмів, яка побудувала і цю святу обитель і продовжує її опікувати. Дякую і всій благочестивій родині Тетяни Володимирівни. Нехай Господь безперестанно зміцнює і благословляє всіх нас!»

На завершення владика Павел призвав на всіх Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: