Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

01.05.2022

Митрополит Павел очолив богослужіння Фоміної Неділі

035

На восьмий день після Світлого Христового Воскресіння згадується подія увіріння апостола Фоми при чудесному явленні Господа Іісуса Христа учням.

Всенічне бдіння напередодні Другої Неділі після Пасхи (а в сам недільний день – Літургію) у храмі прп. Агапіта Печерського звершив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні братії Лаври в священному сані.

Після читання євангельського зачала на Божественній Літургії митрополит Павел звернувся до віруючих із проповіддю, в якій вказав на необхідність постійної віри у слова Господа нашого Іісуса Христа.

Після богослужіння Намісник Лаври привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн, щоб вони послужили на добре здоров’я та вічне спасіння. «Вітаю всіх вас, дорогі браття і сестри, з Фоміною Неділею. Завдяки увіренню Фоми у Воскреслого Христа і в наші серця замість невіри нехай вселиться міцна віра в Істинного Бога, Котрий прийшов спасти весь рід людський. Христос Воскрес!», – дав напуття і архіпастирське благословення всім, хто молився за богослужінням, владика Павел.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: