Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

10.06.2021

«Господь вознісся на Небеса, щоб послати Утішителя світу»

На сороковий день після Світлого Христового Воскресіння заершується одне з дванадцяти великих свят – Вознесіння Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

З нагоди престольного свята Намісник Києво-Печерської Лаври на запрошення глави Митрополичого округу в Республіці Казахстан взяв участь в урочистих богослужіннях у Вознесенському кафедральному соборі міста Алмати.

Під час Божественної Літургії (а напередодні ввечері – всенічного бдіння) правлячому архієрею митрополиту Астанайському і Казахстанському Олександру співслужили митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир; митрополит Львівський і Галицький Філарет, єпископ Талдикорганський Нектарій, єпископ Каскеленський Геннадій, місцеве духовенство, а також священнослужителі Української Православної Церкви.

На сугубій ектенії виголошувалися прохання про єдність Святого Православ’я, збереження Церкви Христової від поділів і розколів, і про спасіння людей від морової пошесті.

Після завершення Літургії владика Олександр подякував Наміснику Лаври і архіпастирям, що співслужили, за спільну молитву, привітав всіх, хто молився за богослужінням, з престольним святом і прикликав на паству Боже благословення.

У слові-відповіді владика Павел подякував митрополиту Олександру за можливість молитовно розділити торжество єпархії в це велике свято і побажав, щоб «…за молитвами угодника Печерського сповідника схиархієпископа Антонія (Абашидзе), який побудував цей величний собор на честь Вознесіння Христового, Господь дарував усім нам мир і сподобив успадкувати життя вічне з усіма, хто догодив Богу!»

Після закінчення богослужіння було проспівано славлення свята Вознесіння Господнього і звершений хресний хід навколо храму.

На честь престольного свята паломники з України були удостоєні від глави Митрополичого округу в Республіці Казахстан пам’ятних нагород.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник великі свята паломництво

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: