Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

07.10.2016

Намісник Лаври очолив Божественну Літургію в печері Різдва Христового

В останній день паломницької поїздки на Святу Землю Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну Літургію на місці Різдва Господа нашого Ісуса Христа в Вифлеємі.
Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Іорданський Феофілакт і єпископ Ірпінський Климент. За богослужінням були піднесені сугубі молитви за Українську Православну Церкву і за мир в Україні.

На завершення богослужіння владика Павел подякував архієпископу Феофилакту за можливість звершиити Літургію і молитися на благословенному місті Різдва Христового.

Віфлеєм є одним з найбільш шанованих християнами місцем. Ще пророк Михей передбачав, що саме тут відбудеться ця велика подія, Народження Спасителя світу: «А ти, Віфлеєме-Єфрате, хоч малий ти у тисячах Юди, із тебе Мені вийде Той, що буде Владика в Ізраїлі, і віддавна постання Його, від днів віковічних» (Мих. 5:1 ).

Місто Віфлеєм було відоме ще в старозавітні часи, адже саме тут був помазаний на царство святий пророк і псалмоспівець Давид. Над цим містом волхви побачили зірку і, пішовши за нею, зустріли Новонародженого Месію, Якому піднесли свої дари: золото, ладан і смирну. Згідно з тлумаченням, золото — як символ того, що Христос є Царем усього світу, ладан — як знак Його Первосвященицької влади і смирну, якою помазували тіло померлих, — як символ того, що перед ними знаходиться Агнець Божий, Якому належить померти за гріхи всього світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник великі свята паломництво

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: