Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

23.07.2016

Митрополит Павел взяв участь в зустрічі з протом Святої Гори

Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій з офіційною делегацією Української Православної Церкви відвідав Священний Кінот Святої Гори.

Делегацію УПЦ в приміщенні Кінота Афона привітав прот Святої Гори архімандрит Варнава. У своєму слові він зазначив, що для Святогірського братства завжди великою радістю є відвідування Афона Предстоятелем і архієреями Української Православної Церкви. Прот підкреслив, що споконвіку братство Афона є багатонаціональним, і кожен з народів зробив свій внесок в розвиток духовної скарбниці афонського чернецтва. Він зазначив, що Пантелеімонів монастир в цьому році святкує 1000-ліття присутності руських монахів на Афоні.

У свою чергу Митрополит Онуфрій від імені присутніх ієрархів УПЦ подякував проту за теплий прийом і молитви, підкресливши, що зараз Україна особливо потребує молитви за мир в країні.

Під кінець зустрічі сторони обмінялися подарунками. Митрополит Онуфрій подарував проту Святої Гори ікону всіх Преподобних Києво-Печерських, а прот архімандрит Варнава вручив Предстоятелю УПЦ копію Афонської чудотворної ікони Божої Матері, а також роздав подарунки всім архієреям і іншим учасникам делегації УПЦ.

Після офіційної зустрічі в Кіноті делегація УПЦ послідувала в головний святогорський храм Протата, де всі вклонилися чудотворній іконі Божої Матері «Достойно єсть», яка перебуває тут. Під час молитви і поклоніння хор Київської духовної академії в Протатському храмі Афона проспівав молитовний гімн «Достойно єсть» і величання Божої Матері.
В цей же день делегація УПЦ відвідала древній монастир Іверон, де помолилася перед чудотворною Іверською іконою Божої Матері, після чого знову повернулася в Свято-Пантелеімонів монастир.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

паломництво Афон

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: