Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

17.09.2023

«Головне є любов до Бога»

 

DSC00055Богослужіння 15-ї Неділі після П’ятидесятниці в лаврському храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського очолив Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Священноархімандриту Києво-Печерської Лаври співслужили єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, братія та гості обителі у священному сані.

Після читання Євангелія на Божественній Літургії Предстоятель Української Православної Церкви звернувся до пастви з первосвятительським словом, пояснивши слова Спасителя про головні заповіді.

«У цьому євангельському читанні Господь навчає нас, що є головне для людини, — продовжив Предстоятель. — Головне є любов до Бога. Якщо людина не любить Бога, то вона не може любити ближнього.

Любов до Бога виражається не в деклараціях, а у виконанні Божественних Заповідей. Закони, визначені у Святому Письмі, які Господь постановив для людини, наставляють людину правильно любити Бога. Коли людина любить Бога, то Він дарує їй Свої благодатні дари, які роблять людину щасливою. Якщо ж людина не любить Бога, то вона не здатна вмістити в собі дари Божественної любові.

Нехай допоможе нам Господь, дорогі браття і сестри, жити в Божественній любові, щоб бути причасниками життя вічного, яке Він приготував тим, хто любить Його!»

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні домівки.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Владика Онуфрій привітав архієреїв, братію, які співслужили, і всіх вірян із недільним днем, причасників — із прийняттям Тіла і Крові Христових і прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: