Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

13.08.2023

«Проти диявола є спеціальна зброя…»

DSC02316

У недільний день напередодні святкування походження Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього Божественну Літургію в лаврському храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського очолив Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Під час богослужіння Священноархімандриту Києво-Печерської Лаври співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, братія і гості Печерського монастиря у священному сані. Напередодні ввечері в цьому ж святому храмі було звершено всенічне бдіння.

Перед Літургією в храмі стався прикрий інцидент з іконою Спасителя.

Після читання Євангелія Предстоятель Української Православної Церкви звернувся до вірян із первосвятительським словом, нагадавши про одне з багатьох чудес Спасителя з вигнання нечистих духів із біснуватих. «Усвідомлено чи ні людина у своєму житті постійно бореться з дияволом, щоб не піддатися бісівським спокусам і не бути переможеною, — продовжив Митрополит Онуфрій. — Є люди, які намагаються вести боротьбу самостійно, а є ті, котрі знають, як боротися проти нього.

Проти диявола є спеціальна зброя, якою можна його здолати, це піст і молитва. Тому Святий Дух, що діє в Церкві, встановив піст, завдяки чому ми долаємо підступи диявола і бережемо себе.

Хай допоможе нам Господь, дорогі браття і сестри, будувати своє життя на Божественних законах. Від такого життя у людини з’являється така віра, яка творить чудеса. З’являється віра серця, яка вводить людину у вічне блаженне життя на Небі у Христі Іісусі Господі нашому, Якому нехай буде слава на віки віків!»

За богослужінням було звершено священицьку хіротонію.

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні домівки.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Владика Онуфрій привітав архієреїв, братію, які співслужили, і всіх вірян із недільним днем, причасників — із прийняттям Тіла і Крові Христових і прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: