Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

19.10.2017

Для учасників об’єднання «Лаврамолодь» була проведена виїзна екскурсія

Учасники молодіжного православного об’єднання «Лаврамолодь» побували на виїзній екскурсії. Очолював захід куратор об’єднання — ієромонах Гліб (Казьмірук). Молоді люди в цей день побували на відомому Байковому кладовищі, яке можна назвати справжнім історичним і архітектурним пам’ятником, місцем упокоєння кількох поколінь киян, тут є багато відомих як Україні, так і всьому світу імен.

Ієродиякон Піор з самого початку ознайомив екскурсантів з історією кладовища, яка бере відлік в далекому 1834 році. З того часу на горі, названій на честь власника цих земель — учасника російсько-турецької війни (1828-1829 рр.) генерала Байкова, з’явилися перші поховання.

Молоді люди з цікавістю побували в старовинних склепах, в тому числі зведених архітекторами В. Городецьким і В. Ніколаєвим, які мають неповторну архітектуру.

Екскурсанти згадали про те, що на Байковому кладовищі знайшли останній притулок Михайло Грушевський, В’ячеслав Чорновіл, Леся Українка, Остап Вишня, Володимир Сосюра, Василь Стус, Павло Тичина, Микола Мозговий, Микола Лисенко, Микола Амосов, Євген Патон, Валерій Лобановський, Олена Пчілка, Максим Рильський та багато інших відомих людей.

Після завершення екскурсії куратор об’єднання «Лаврамолодь» ієромонах Гліб (Казьмірук) нагадав молодим людям про тлінність днів земного життя і про те, що мета православної людини — життя вічне. Отець Гліб закликав сподіватися завжди і в усьому на Бога, Який дає життя і визначає, коли людина готова перейти у вічність. При цьому потрібно постійно готуватися до смерті і чекати її без скорботи, знаючи, що «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував…»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка Київ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: