Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

07.05.2018

Молодіжна зустріч була присвячена Дню Перемоги

005У день пам’яті св. вмч. Георгія Побідоносця чергова молодіжна зустріч пройшла не в стінах Києво-Печерської Лаври, а почалася з молитви за всіх загиблих у Другій світовій війні біля Могили Невідомого Солдата в Парку Слави, що розташований неподалік від Лаври. Під час заупокійної літії, яку звершив куратор курсів архімандрит Гліб, були піднесені молитви за упокій всіх воїнів, які поклали своє життя заради визволення нашої країни від фашистських загарбників, а також за загиблих з числа мирного населення під час цієї страшної і кровопролитної війни.

Далі всі учасники «молодіжки» попрямували до Національного музею історії України у Другій світовій війні, ознайомившись з його експонатами в ході екскурсії. Супроводжували екскурсію ієродиякон Піор та ієродиякон Анатолій, з ініціативи яких в музейному комплексі всі учасники зустрічі помолилися за упокій загиблих в той період. Під час відвідування Музею учасники молодіжної зустрічі могли ознайомитися з історією Другої світової війни, з головними переломними моментами, дізналися про ті битви, які проходили в Києві і біля нашої столиці, ознайомилися з безліччю експонатів.

Отець Гліб звернувся до присутніх, розповівши про те, яке горе принесла війна. «Вона увійшла в кожну сім’ю, — сказав отець архімандрит, — не було такого будинку, що не постраждав би від того, що в країні йшла війна, не було такого будинку, де не лилися б сльози жінок від того, що їх батьки, чоловіки, діти не повернулися з поля бою. Подвиг тих, хто воював за нашу країну, є неоціненним. Тільки завдяки цьому подвигу ми зараз можемо бачити все те, що є у нас. Вони звільнили нас від нелюдського режиму — фашизму, який був націлений на те, щоб нас знищити. І буквально через кілька днів ми будемо святкувати День Перемоги.

Нехай же, браття і сестри, радість від цієї Перемоги завжди буде з нами. Можна собі тільки уявити, як раділи люди цій Великій Перемозі в 1945 році, адже закінчився весь той жах, який їх супроводжував майже чотири роки. Нехай Господь упокоїть всіх тих, хто загинув на тій страшній війні, хто вже відійшов до Господа, і нехай збереже в здоров’ї вже небагатьох свідків і учасників тих подій, які мали місце в нашій з вами історії!»

На завершення екскурсії отець Гліб подякував співробітникам Національного музею за приділений час і цікаву розповідь про події, які наблизили День Перемоги 1945 року, а молодим людям нагадав, що наступна молодіжна зустріч відбудеться 13 травня 2018 року в актовому залі Києво-Печерської Лаври. Початок молебню о 16:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка Київ панахида

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: