Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

06.09.2018

Братія Лаври восени продовжує проводити благодійні обіди

Відділ соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври в рамках акції «Нагодуй ближнього» проводить благодійні обіди для своїх підопічних. Щотижня турботами лаврської братії і працями помічників для людей, що потрапили в складні життєві обставини, готується смачна і ситна їжа.

Цей благодійний захід звершується з благословення Високопреосвященнішого Павла, митрополита Вишгородського і Чорнобильського, Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, з ініціативи відділу соціального служіння Лаври і проходить під кураторством заступника начальника відділу соціального служіння Лаври архімандрита Гліба (Казьмірука).

Обіди проводяться в ресторані, розташованому неподалік від Печерського монастиря. Починається і закінчується трапеза спільною молитвою. В останню неділю також малозабезпеченим, бездомним, самотнім людям похилого віку була запропонована трапеза.

На завершення трапези була прочитана подячна молитва, після чого учасники заходу висловили слова подяки організаторам обідів і передали владиці Наміснику, всій братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври найкращі побажання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: