Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

13.05.2017

Богослужіння в Покровському храмі с. Вільха Житомирської єпархії очолив митрополит Павел

У день пам’яті святого апостола Іакова Зеведеєва, брата апостола Іоанна Богослова, а також святителя Никити, єпископа Новгородського (в XVI столітті подвизався в Києво-Печерській обителі), Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив богослужіння в Свято-Покровському храмі села Вільха Житомирської області. Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Після читання Євангелія на Літургії митрополит Павел пояснив слова Христові «…як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!» (Ін. 8:31-32). Владика сказав, що тільки послідовники Христа, які виконують Його заповіді, володіють істинною свободою. Зараз часто говорять про так звані свободи. Але насправді гріх, що панує в цьому світі, поневолює людину, а людина, вважаючи, що діє по своїй волі, може підкорятися дияволу. Господь прийшов звільнити нас від рабства гріха, диявола і смерті, і якщо будемо Йому служити, то «…ніхто їх не вихопить нас з руки Його» (див. Ін. 10:28) і будемо мати життя вічне в Царстві Небесному.

В кінці Божественної Літургії Намісник Лаври подякував владиці Никодиму і схиархімандриту Амфілохію (Волощенку) за запрошення звершити богослужіння, привітав усіх з днем пам’яті святого апостола Іакова, святителів Никити і Ігнатія Брянчанінова, а також всіх причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн і побажав настоятелю храма схиархімандриту Амфілохію і сестрам монашеської общини Божої допомоги в їх служінні Христу і покрова Цариці Небесної.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: