Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

05.09.2019

Звершено відспівування ієромонаха Давида

005

У Хрестовоздвиженському храмі було звершено відспівування насельника  Києво-Печерської Лаври ієромонаха Давида, який помер вночі 3 вересня після тривалої хвороби.

Ієромонах Давид (в миру Пінько Олександр Григорович) народився 19 серпня 1972 року в місті Бершадь Вінницької області. Закінчив Національний університет імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Фізика». Прохання на вступ до Лаври подав в 1995 році, до цього був постійним прихожанином Святої Печерської обителі, де відновилося чернече життя в 1988 році.

За спогадами Намісника  Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, «…отець Давид, коли ще був послушником, проявив себе як смиренний, лагідний, богобоязливий християнин».

16 лютого 1997 року отець Давид був рукопокладений в сан ієродиякона, в мантію пострижений 17 квітня 1997 року Намісником владикою Павлом в Ближніх печерах. 22 грудня того ж року Блаженнішим Митрополитом Володимиром рукопокладений в сан ієромонаха в Аннозачатіївському храмі.

Напередодні ввечері після вечірнього богослужіння у Хрестовоздвиженському храмі біля труни з тілом отця Давида була звершена братська панахида, яку очолив благочинний Лаври у співслужінні братії монастиря в духовному сані. Наступного дня після ранньої Божественної Літургії в тому ж храмі відспівування звершив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент. Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі Печерського монастиря і Київських духовних шкіл.

Потім труну з тілом покійного ієромонаха Давида було відвезено до лаврського скиту, який розташовується по вулиці Ягідній в місті Києві, де тіло покійного буде віддано землі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

братія панахида відспівування

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: