Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

25.05.2023

«Зійшов Ти, Христе, до безначального Отця Твого»

018На сороковий день після Пасхи святкується Вознесіння на Небо Господа нашого Іісуса Христа. Спаситель вознісся людською природою Своєю на Небеса і сів по правий бік Бога Отця Свого, тобто Його людська душа і тіло прийняли таку саму славу нероздільно з божеством Його, а божеством Своїм Він завжди був і буде на Небі та скрізь…

Напередодні великого свята всенічне бдіння з літією в лаврському храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського звершив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Під час богослужіння Священноархімандриту Києво-Печерської Лаври співслужили ректор КДАіС архієпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Бородянський Марк, братія та гості монастиря у священному сані.

У сам день свята також у цьому храмі пізню Літургію у співслужінні братії та гостей монастиря у священному сані звершив благочинний монастиря архімандрит Іларіон.

Богослужіння в храмі на честь ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість» очолив духівник обителі архімандрит Антоній. Під час Літургії в цій церкві традиційно співав хор київських духовних шкіл.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель братське богослужіння великі свята

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: