Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

19.10.2022

Владика Павел звершив Літургію на горі Фавор

016

В заключний день паломницької поїздки у Святу Землю Намісник Успенської Києво-Печерської Лаври очолив богослужіння в православному грецькому жіночому монастирі Преображення Господнього на горі, де відбулася одна з найяскравіших євангельських подій. Під час Божественної Літургії митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу співслужило місцеве духовенство, а також братія Києво-Печерської обителі у священному сані.

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні будинки.

Після закінчення Літургії було зроблено пам’ятне фото у храмах на святому місці Преображення Господнього.

Опис Преображення Господнього міститься у всіх євангелістів, і всі описи дуже схожі. «Показавый учеником Твоим славу Твою, якоже можаху…», — саме так оспівує Церква цю подію в житті Христа Спасителя, коли Він єдиний раз під час Свого земного життя до події Воскресіння показав ту славу, яку мав насправді. І як знак того, що Іісус Христос має владу над смертю і над законом, явилися пророк Ілля, який не зазнав смерті, і пророк Мойсей, який дарував закон Ізраїлю, котрі й поклонилися Йому. Три апостоли, що спостерігали наче в певному насланні за тим, що відбувалося, хотіли назавжди залишитися на цьому місці. Благодать же, яку вони відчували тоді, і тепер почиває на Святій Горі Фавор і щедро преподається всім паломникам, які направляють туди свої стопи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: