Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

25.01.2020

Владика Павел вшанував пам’ять св. мц. Татіани

001У день пам’яті святої мучениці Татіани Священноархімандрит Святої Печерської обителі, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну Літургію в храмі святої мучениці Татіани в Анастасіївському монастирі села Ковалівки Київської області.

Його Блаженству співслужили: голова Синодальної комісії у справах монастирів, Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, сонм архієреїв і місцеве духовенство.

На малому вході Блаженніший Владика удостоїв духовенство монастиря богослужбових нагород.

Після закінчення Літургії священнослужителі проспівали величання святій мучениці Татіані, а потім Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував архіпастирям і духовенству, що співслужили, за молитви, після чого привітав багаторічного ктитора православних храмів, Героя України Тетяну Володимирівну Засуху з днем небесної покровительки: «Бажаю, щоб за молитвами святої мучениці Татіани Господь завжди зміцнював Вас у Ваших трудах на благо нашої країни та Святої Православної Церкви». Також Первосвятитель преподав віруючим архіпастирське благословення, а на завершення було зроблено пам’ятне фото.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель монастирі

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: