Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

28.02.2023

Владика Павел прочитав у Лаврі Великий покаяний канон

001-2У вівторок першоі седмиці Великого посту митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив велике повечір’я у храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського. Після читання Великого покаянного канону свт. Андрія Критського Намісник Києво-Печерської Лаври звернувся до віруючих з архіпастирським словом, нагадавши Священну історію гріхопадіння перших людей та викуплення людства Господом Іісусом Христом.

«Тільки наше покаяння через батьківську любов до нас Бога позбавляє нас від безлічі гріхів та беззаконь, — продовжив Намісник Лаври. Коли ми усвідомлюємо своє безсилля і молимося: «Помилуй мене, Боже», Він Сам іде нам назустріч.  

Лише Божественна благодать допомагає нам змінити життя і стати на істинний шлях. Наша мета — не ходити по водах чи воскрешати померлих, але побачити свої власні гріхи, усвідомити свою духовну хворобу та потребу в лікарі нашої душі. Коли ми Його зустрінемо, Він обов’язково зцілить нас. У Бога більше милості, ніж у нас гріхів. Якби було не так, то Господь би не втілився для нашого спасіння.

Тому, дорогі брати і сестри, будемо невпинно якомога частіше згадувати приклади покаяння, просити про прощення своїх гріхів, щоб оновити покаянням наші душі і стати спадкоємцями життя вічного!».

Завтра першу в цьому році Літургію Передосвячених Дарів у Хрестовоздвиженському храмі обителі звершить Священноначаліє Лаври. Богослужіння розпочнеться після читання часів та зображальних у Теплому храмі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братське богослужіння

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: