Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

01.07.2021

Владика Павел освятив лаврський братський корпус

За останні 30 років після відродження Києво-Печерської Лаври постійно збільшується число братії і послушників, які бажають долучитися до чернечого життя обителі, її славної історії та просвітницької діяльності. Для бажаючих попрацювати во славу Божу в святій обителі не завжди вистачає місця, щоб постійно жити і працювати у монастирі.

Тому з великою радістю братія на чолі з Намісником звершують освячення відреставрованих братських корпусів для нових послушників Дому Пресвятої Богородиці.

Цього разу в рамках плану реабілітаційних робіт на території обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив освячення корпусу, розташованого в безпосередній близькості від монастирського саду.

Після богослужіння було проспівано многоліття братії і послушникам  Печерської Лаври, після чого владика Павел побажав їм безперестанної Божої допомоги. «Бажаю всім, хто буде жити тут, нести свій послух з благоговінням і ретельністю в небесі подібній обителі. Пам’ятайте, якими великими трудами була побудована обитель нашими святими отцями. За їх молитвами нехай сподобить Господь усіх нас в свій час Своїх обителей в Царстві Небесному!», — дав напуття Намісник Лаври всім тим, хто молиться і живе у відреставрованому корпусі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник освячення відродження

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: