Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

31.10.2021

Владика Павел очолив богослужіння Неділі 19-ї після П’ятидесятниці

001

19-го недільного дня після великого свята Зішестя Святого Духа цього року звершується пам’ять святого апостола та євангеліста Луки.

Святкові богослужіння в храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських з Трапезною палатою звершив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон та духовенство монастиря.

Після читання недільного Євангелія митрополит Павел звернувся до віруючих з архіпастирським словом, пояснивши притчу Господню про сіяння слова Божественної істини. «Є у всіх нас гріховне терня, і воно ще довго буде, але ми маємо корчувати його постом та молитвою, сльозами та терпінням, – Владика закликав усіх віруючих. – Будемо, дорогі браття та сестри, духовно обробляти землю нашого серця, своє життя. Хто з нас виконав хоч одну Божу заповідь і має належне покаяння?

Нехай пошле нам Господь Свою Божественну благодать, щоб ми могли обробити сльозами, молитвослів’ям, покаянням зерна благовістя Христового, посіяні в наших серцях. Прощатимемо ворогів наших і тоді сподобимося помилування від Господа нашого, Котрому належить слава на віки віків!»  

Під час Божественної Літургії підносилися сугубі молитви про припинення згубної пошесті, зцілення хворих та допомогу Божу лікарям.

Після закінчення Літургії владика Павел подякував архієрею, духовенству, що співслужили, і всім віруючим за молитви, привітав причасників із Причастям святих Христових Таїн і прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: