Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

10.02.2021

Вихованці недільної школи їздили до святинь Житомирщини

006

В день пам’яті блаженної Ксенії Петербурзької діти недільної школи Києво-Печерської Лаври здійснили паломницьку поїздку до святинь Житомирської єпархії.

Першим місцем молитовного вшанування став монастир на честь ікони Пресвятої Богородиці «Услишательниця». Тут дітлахи познайомилися з історією явлення ікони, разом помолилися перед образом і скуштували запропоновану трапезу.

У самій Житомирській єпархії вихованців школи зустрів протоієрей Миколай. Батюшка провів з паломницькою групою весь день, і діти з благоговінням дізналися багато з історії землі Житомирської, познайомилися з її святинями, з житіями Божих угодників, з монастирями і храмами, почули про шановані ікони Пресвятої Богородиці і вклонилися Її святим образам.

Діти з батьками відвідали Анастасієвський ставропігійний жіночий монастир, Преображенський Тригірський чоловічий монастир, Успенський кафедральний собор, Спасо-Преображенський кафедральний собор, каплицю святого благовірного князя Олександра Невського. Їм розповіли про покровительок землі Житомирської, і вони молитовно вшанували чудотворні ікони Божої Матері «Подільська», «Пряжевська», «Тригірська», «Колодіївська».

«Цей день був як в казці», – відзначили дітлахи, враження від паломництва вони пронесуть по всьому своєму житті.

Керівники і вихованці недільної школи приносять подяку митрополиту Никодиму за теплий прийом в єпархії, яку він очолює.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: