Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

05.10.2020

Перша паломницька поїздка недільної школи по святиням Києва

0163 жовтня в недільній школі Києво-Печерської Лаври була організована перша паломницька поїздка учнів. Маршрут був підібраний таким чином, щоб діти могли познайомитися зі святими місцями Києва та околиць.

Перша екскурсія була проведена по древній обителі – Києво-Печерській Лаврі. Багато що з того, про що дізналися і що побачили екскурсанти, дуже вразило дітей і дорослих. Потім юні паломники побували в Архангело-Михайлівському Звіринецькому монастирі, Пантелеімонівському монастирі у Феофанії, в монастирі Різдва Пресвятої Богородиці на Церковщині і в Свято-Троїцькому Китаївському монастирі. Скрізь діточок зустріли з любов’ю, всіх вразили цікаві екскурсії.

Організатори цієї поїздки хотіли, щоб діти не обмежилися тим, що дізналися назву монастиря, назву місцевошанованої ікони або ім’я святого угодника Божого. Вони поставили собі за мету пробудити інтерес до історії створення обителі, явлення ікони і житія святого, а також зрозуміти те, як зараз проходить духовне життя насельників.

Господь дав відчути дітлахам не лише видиму красу і благоліпність святинь, а й невидиму Божу благодать, яку Господь посилає Своїм вірним чадам: «Пустіть дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне.» (Мф. 19:14).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: