Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

22.07.2018

Відкрилася фотовиставка «Хресний шлях Лаври»

001У неділю, 22 липня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відкрив фотовиставку «Хресний шлях Лаври» в Трапезній палаті храму преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

У відкритті також взяли участь Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архіпастирі, духовенство, чернецтво з різних країн світу.

Звертаючись до представників засобів масової інформації та до гостей заходу, Блаженніший Владика відзначив величезне значення Києво-Печерської Лаври в становленні нашого народу і його духовному зміцненні, продовживши: «Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра є першим монастирем на території Русі. Тут запалала лампада молитви, саме тут преподобний Антоній Печерський, засновник цієї святої обителі, звершував своє служіння. Отримавши благословення Афонської Гори, почавши там свій чернечий шлях, він приніс сюди і афонський чернечий устав, культуру, і дух Святої Гори. І з тих пір Лавра є не просто центром чернечого і духовного життя, вона є серцем всього нашого народу!»

Також Первосвятитель відповів на питання журналістів, після чого митрополит Павел подякував Блаженнішому Митрополиту Онуфрія за благословення, яке було преподано Предстоятелем на відкриття даної виставки, і за грунтовні відповіді, після чого всі присутні попрямували на огляд експонатів.

На виставці представлені фотографії з історії Києво-Печерської Лаври дореволюційного періоду, періоду 20-30-х років XX століття, коли гоніння на Церкву були найбільшими, воєнного та повоєнного періоду, часу, коли Лавра була закрита, а також фото Лаври після відродження в ній чернечого життя в 1988 році і сучасні види монастиря. Ознайомитися з матеріалами фотовиставки запрошуються всі бажаючі. Вхід вільний під час звершення богослужінь в Успенському і Трапезному храмах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ювілей Заповідник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: