Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

12.05.2019

Митрополит Павел взяв участь в урочистостях Тульчинської єпархії

001-2У Неділю святих Жон Мироносиць глава Синодальної комісії у справах монастирів УПЦ, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію в кафедральному соборі Різдва Христового міста Тульчина з нагоди 70-річчя з дня народження і 30-річчя архієрейської хіротонії правлячого архієрея Тульчинської єпархії митрополита Тульчинського і Брацлавського Іонафана. Також урочисто було відзначено 25-річчя утворення Тульчинської і Брацлавської єпархії Української Православної Церкви.

Напередодні ввечері митрополит Павел очолив всенічне бдіння в тому ж храмі. Владиці Павлу співслужили: митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, митрополит Балтський і Ананьївський Олексій, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Іполит (Хілько), єпископ Інокентій (Шестопаль), єпископ Олександрійський і Світловодський Боголеп, єпископ Хотинський Веніамін, єпископ Ладижинський Сергій, численне духовенство.

Недільне всенічне бдіння у Великій церкві нашої святої обителі звершив Священноархімандрит монастиря Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, архієпископа Ровеньківського і Свердловського Пантелеімона, а також братії Святої Печерської обителі в священному сані.

Після читання Євангелія на Літургії Першосвятитель звернувся до всіх, хто молився на богослужінні, зі словом проповіді, в якому розповів про те, ким були святі Жони Мироносиці, зазначивши: «Святі Жони Мироносиці по своїй мужності, твердості, сміливості слідувати за Христом перевершили навіть апостолів, адже коли Спасителя розіп’яли на Хресті, апостоли розбіглись, вони боялися, що іудеї їх схоплять і також можуть стратити, а святі Жони Мироносиці стояли біля Хреста, не відходили від нього. І коли Спаситель був похований у Гробі, то вони перші прийшли до Гробу рано вранці і принесли миро, щоб помазати Тіло свого Божественного Вчителя. Жони Мироносиці є зразком жінки, якою вона повинна бути в земному житті, як вона повинна любити Бога, як вона повинна любити свою сім’ю, як повинна скромно поводитися і як повинна робити добро».

Після закінчення Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував архіпастрям і духовенству, що співслужили, за молитви, привітав митрополита Іонафана з 30-річчям архієрейської хіротонії, нагородивши відзнакою Предстоятеля Української Православної Церкви. Також Предстоятель Української Православної Церкви ще раз привітав усіх жінок з днем пам’яті святих Жон Мироносиць і призвав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель ювілей Вінниця

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: