Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

07.03.2017

В першу річницю «молодіжки» учасники зустрічей подякували Наміснику Лаври

 

Майже рік тому, в свято Торжества Православ’я в стінах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври з благословення митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла відбулася перша молодіжно-просвітницька зустріч.

З нагоди річниці куратор курсів ієромонах Гліб з помічниками і молодими учасниками зустрічей прийшли привітати Намісника обителі і отримати напуття на подальшу роботу.

В знак подяки за надану можливість збиратися разом, проводити молодіжні заходи, долучитися до святинь Лаври і здійснювати поїздки по іншим святим місцям митрополиту Павлу подарували пам’ятні подарунки і букет квітів.

Владика Павел подякував за теплі слова, побажав усім Божої допомоги і закликав бути уважними до себе, пильними в світі і не боятися ніде говорити про Христа, тому що в слові Істини «…особливо мають потребу ті, хто перебуває в різних сектах, релігійних течіях. Їм треба свідчити про свою віру життям і добрими справами». Також владика Павел нагадав про важливість щоденного читання Євангелія і спілкування з духівниками, особливо у всіх життєво важливих питаннях, в тому числі і в питаннях сімейного життя.

З нагоди дня народження ієромонаху Глібу митрополит Павел вручив хрест з прикрасами, а всім учасникам подарував лаврські сувеніри. Біля будинку Намісника була зроблена загальна фотографія на пам’ять.

Після урочистої частини святкового дня і напуття владики Павла учасники курсів продовжили роботу в звичному форматі. В актовому залі Лаври було звершено молебень, приурочений до святкування Торжества Православ’я в першу Неділю Великого посту, після чого отець Гліб звернувся до всіх з поздоровленнями і повчальним словом.
Слово взяла Вікторія, ініціатор і активна учасниця зустрічей. Подякувавши всім за підтримку цієї богоугодної справи, вона зазначила: «Здійснилася наша загальна мрія, заходи проводяться з благословення Намісника Лаври митрополита Павла. Без сумніву, всі відчувають особливе заступництво преподобних отців Києво-Печерських. Тому, перш ніж починати будь-яку справу, треба спускатися в печери і молитися преподобним».

Вікторія закликала кожного брати найактивнішу участь в православному молодіжному клубі.

Річницю роботи просвітницьких курсів відсвяткували за бесідою в невимушеній обстановці з частуваннями, зазначивши найцікавіші і найважливіші моменти молодіжних зустрічей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: