Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

13.07.2018

На молодіжній зустрічі вітали владику Намісника з іменинами

002

Почалася молодіжна зустріч традиційно з молебню. Цього разу куратор «молодіжки» архімандрит Гліб прочитав Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Її ікони «Споручниця грішних».

У четвер наступаючої седмиці Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел відзначатиме день свого небесного покровителя — святого апостола Павла, і з цієї нагоди після молебню владиці Павлу було проспівано «многая літа».

Далі отець Гліб розповів про митрополита Павла: «З юних років майбутній Намісник Лаври був у храмі, його виховували в любові до Бога, храму і людей. Будучи з юності вірним чадом Православної Церкви, тоді ще молодий Петро Лебідь (таким було мирське ім’я нашого владики) не бачив іншого шляху, крім як все своє життя присвятити служінню Богу і людям. Він вступив до Московських духовних шкіл.

У свої студентські роки він приїжджав до Києва, заходив до Лаври, яка тоді була ще музеєм, молився біля руїн Успенського собору. Зараз владика часто згадує про те, як він бажав відновлення Великої церкви. І, як ми бачимо, Промисл Божий був і в цьому — під час його намісництва повстав з руїн величний Успенський собор — головний храм нашої Святої Печерської обителі.

Коли архімандрита Павла призначили Намісником Києво-Печерської Лаври, він гаряче молився і покладався тільки на Господа, тому що не надіявся на свої сили, але на Його всесильну допомогу і на Покров Пресвятої Богородиці. І ми бачимо, що за двадцять чотири роки праць владики Павла на посаді Намісника Лавра преобразилася. Були відреставровані практично всі храми, проведені ремонти братських корпусів, цього актового залу, де ми зараз знаходимося, підсобних приміщень. Була облагороджена територія. І все це зроблено дійсно працями владики Павла, який, і це ми всі бачимо під час звершення ним богослужіння, від усієї душі і від усього серця молиться за ту обитель, бути Намісником якої йому було визначено Богом і священноначаллям!

Хрест намісництва дуже відповідальний і важкий. Тому нехай Господь і надалі укріплює нашого владику Намісника і дарує йому Свою допомогу!»

Також кожен з учасників молодіжної зустрічі висловив свої благі побажання митрополиту Павлу, побажавши йому здоров’я і терпіння, міцності у виконанні послуху Божої Матері, преображення душі, миру, любові і спасіння, завжди залишатися таким же добрим і чуйним!

Нагадуємо, що наступна молодіжна зустріч відбудеться в неділю, 21 липня поточного року, в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Початок молебню о 15:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник молодіжка іменини

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: