Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

11.12.2020

На «молодіжці» говорили про святині Черкащини

004

На початку чергової молодіжної зустрічі молебень з акафістом звершив насельник Лаври ієромонах Аарон. До свого вступу до Печерської обителі отець був кліриком Черкаської єпархії, тому в своєму виступі зазначив: «Говорячи про сучасне життя Православної Церкви в Черкасах, не можна не згадати про праці недавно спочилого митрополита Софронія.

Під час його архієрейського служіння було відновлено з руїн безліч храмів і багато людей прийшли до Христа через проповідь Євангелія. Всім треба намагатися відвідувати святі місця, якими славна Україна. В них черпаємо мудрість, збагачуємося духовно. І завдяки прикладу владики Софронія багато боголюбивих людей не тільки словами, а й справами допомагали відновлювати святині.

Упевнений, що нагорода не змусить себе чекати не тільки в цьому, а й у майбутньому віці. Тому треба намагатися всіма силами в міру своїх можливостей відстоювати інтереси Церкви. І якщо щось виявиться понад наших сил, то будемо пам’ятати слова святого благовірного князя Олександра Невського, пам’ять якого звершується в цей недільний день, що Бог не в силі, а в правді».

Далі ієромонах Аарон розповів про монастирі Черкаської єпархії, особливу увагу приділивши Красногорському монастирю біля Золотоноші: «Ця обитель є одним з п’яти найдавніших православних монастирів на Україні. Згідно з переказами, він був заснований як і Києво-Печерська Лавра за вказівкою Самої Пресвятої Богородиці». Закінчив свою розповідь отець Аарон житієм ігумена Канівського монастиря преподобномученика архімандрита Макарія, мощі якого нині почивають у новозбудованому Михайлівському кафедральному соборі.

На завершення зустрічі архімандрит Гліб подякував усім за увагу та участь в бесіді, а також нагадав, що в наступну неділю, 13 грудня, в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45) прот. Олександр Проченко запропонує наступну тему «Якщо Бог всюди, тоді навіщо ходити до Церкви?» Початок молебню о 15:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: