Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

09.12.2021

Урочистості річниці архієрейської хіротонії Предстоятеля УПЦ звершені в Лаврі

00731 рік тому Господь покликав на апостольське служіння Блаженнішого Митрополита Онуфрія, та благодаттю Святого Духа у стольному граді Києві він був рукопокладений у архієрейський сан. З того часу майбутній Предстоятель Української Православної Церкви неухильно стоїть на сторожі святоотцівських канонів та церковної єдності. Завдяки трудам Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія збільшується кількість віруючих нашої Святої Церкви, відроджуються та будуються нові храми, у тому числі в Києво-Печерській Лаврі, збільшується кількість єпископату та духовенства Церкви Христової.

Богослужіння, присвячені річниці архієрейської хіротонії Предстоятеля, були звершені в лаврському Успенському соборі.

Під час Божественної Літургії Його Блаженству співслужили постійні члени Священного Синоду УПЦ митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Намісник Києво-Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, сонм преосвященних ієрархів, чисельне духовенство на чолі з духовником монастиря архімандритом Антонієм.

На сугубій ектенії підносилися молитви про припинення згубної пошесті та допомогу Божу лікарям.

Після завершення богослужіння було проспіване многоліття та проголошене вітальне слово на адресу Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Від імені Священного Синоду УПЦ Предстоятеля Української Православної Церкви привітав митрополит Агафангел, молитовно побажавши Його Блаженству здоров’я, добра, мудрості, миру, у всьому благополуччя та всесильної допомоги Божої у подальшому спасительному служінні на древній кафедрі Київських Митрополитів на благо Української Православної Церкви та процвітання Української держави.

У свою чергу Блаженніший Владика подякував архіпастирям, що співслужили, і всім, хто прибув до Лаври, і попросив святих молитов для виконання церковного послуху Його Блаженства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель річниця

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: